Facebook

Niezastąpiona poduszka z pierza

Polub nas na Facebooku:

Ponadczasowa, niezmiennie funkcjonalna oraz niezawodna poduszka z pierza jest artykułem, który sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Niezbędna w każdym domu, w zróżnicowanych rozmiarach, od niewielkiego jaśka 40×40, poprzez średniej wielkości 50×60, po standardowy wymiar poduszek 70×80, zachwyca tradycyjną jakością w nowoczesnym wydaniu. Producenci poduszek z pierza opracowali nowoczesne technologie, dzięki którym wyroby odpowiednie są dla każdego, nawet dla alergików. W jaki sposób pierze, pochodzące z ptactwa wodnego nie uczula, zapewniając komfortowy, zdrowy sen?

Poduszka z pierza

Czy poduszka z pierza odpowiednia jest dla alergika?

Najwyższej jakości, produkowana według europejskich standardów poduszka z pierza jest produktem odpowiednim dla alergików, uczulonych na roztocza kurzu domowego. Dzięki procesowi prania oraz suszenia w temperaturze 105 ºC pierze kacze i gęsie uzyskuje sterylną czystość, która utrzymuje się na stałe. Wyroby, które posiadają odzwierzęce wypełnienie, takie jak poduszka z pierza, spełniające wymogi, niezbędne dla alergików, oznaczone są symbolem Nomite, oznaczającym produkt, wytworzony z uwzględnieniem najwyższych standardów prania i suszenia pierza w wysokiej temperaturze oraz specjalnych środkach chemicznych. Poduszka z pierza, która spełni wymogi alergików posiada przewiewne, a jednocześnie szczelne pokrycie, zapobiegające przedostawaniu się ewentualnych drobnoustrojów na skórę użytkownika.

Ponadczasowa poduszka z pierza

Poduszki z pierza, produkowane w Polsce, posiadają wypełnienie, wyróżniające się niezwykłą sprężystością oraz doskonałym dopasowywaniem się do szyi i głowy użytkownika. Poduszki z pierza zapewniają komfortowy sen, doskonale układając się oraz powracając do pierwotnego ułożenia po dokonaniu zmiany położenia. Pierze polskie, oznaczone symbolem D37 wyróżnia się bielą, idealną sprężystością, delikatnością oraz wypornością. Starannie selekcjonowane. Pierze D47 również pochodzi z Polski oraz prezentuje wysoka jakość, widoczną w znakomitej sprężystości.

Wysokiej jakości poduszki z pierza sprawdzają się w każdej sypialni. Tradycyjny produkt, dostępny w nowoczesnej formie spełnia wysokie wymagania świadomych najwyższej jakości klientów, ceniących sprawdzone, ale i efektywne rozwiązania. Poduszka z pierza będzie doskonałym wyborem dla najmłodszych oraz dorosłych użytkowników, zapewniając wygodę oraz zdrowy sen. Wybierając poduszkę dla osób, obciążonych alergią, warto ponadto sprawdzić, z jakiego materiału wykonane jest pokrycie oraz czy zapewnia odpowiednią ochronę przed przedostawaniem się roztoczy.

Udostępnij post

Opublikuj komentarz