Facebook

Wakacje z pupilem. Władysławowo zaprasza

Polub nas na Facebooku:

Planujesz wakacyjny wyjazd nad morze i chcesz zabrać ze sobą psa? Niestety nie na wszystkich plażach pupil będzie mile widziany… W wielu miejscowościach w okresie wakacyjnym funkcjonuje bowiem zakaz wprowadzania psów na plażę. Na szczęście coraz więcej miejsc otwiera się na turystów, którzy chcą spędzić urlop w towarzystwie swojego czworonoga. Jednym z takich miast jest Władysławowo.

Wakacje z pupilem

Władysławowo w sezonie letnim tętni życiem. Nic dziwnego – plaża w mieście ma aż trzy kilometry i 55 metrów szerokości, sprzyja więc leniuchowaniu w promieniach słońca. Nie brakuje tu też dogodnych miejsc noclegowych i punktów gastronomicznych, w których można zjeść nie tylko smażoną rybę. Po opalaniu warto przejść się na molo i pospacerować Aleją Gwiazd Sportu, pełniącą rolę deptaka. Dla wielu osób ogromną zaletą Władysławowa jest również fakt, że miasto ma opinię przyjaznego zwierzętom.

Zobacz apartamenty Władysławowo!

Władysławowo – z psem na plażę

We Władysławowie nie można zabierać psa na plażę jedynie tam, gdzie zostały wydzielone oficjalne kąpieliska. W mieście jest tylko pięć takich odcinków – przy wejściach na plażę numer 3, 4, 6, 9 i 10. Wszędzie indziej plażowanie z czworonogiem jest dozwolone.

Zabierając psa na plażę, pamiętaj jednak o kilku kwestiach, które sprawią, że wypoczynek będzie przyjemny zarówno dla ciebie, pupila, jak i dla innych turystów:

  • zapewnij czworonogowi stały dostęp do wody pitnej i zadbaj, by zabrać ze sobą odpowiedni jej zapas,
  • pozwól pupilowi od czasu do czasu schłodzić się w wodzie i odpocząć w cieniu (np. pod parasolem) – psy się nie pocą, łatwo więc mogą się przegrzać,
  • pilnuj, by pupil nie przeszkadzał innym plażowiczom – nie kopał dołów pod parawanem, nie zabierał dzieciom zabawek, nie załatwiał się pomiędzy rozłożonymi kocami itd.,
  • pamiętaj o woreczkach na odchody!

Uwaga! Zbyt długie przebywanie czworonoga na słońcu może prowadzić do udaru. Dlatego zwracaj baczną uwagę na samopoczucie pupila.

Sprawdź też inne apartamenty z widokiem na morze z oferty Sun&Snow!

Władysławowo – apartamenty z widokiem na morze przyjazne dla zwierząt

We Władysławowie bez problemu znajdziesz też miejsce na nocleg, które akceptuje zwierzęta. Coraz więcej hoteli i pensjonatów pozwala na wypoczynek z czworonogiem (zwykle za dodatkową opłatą). Warto również sprawdzić ofertę apartamentów we Władysławowie wchodzących w portfolio firmy Sun&Snow – do wybranych obiektów można przyjechać z psem. Przed pobytem należy skontaktować się telefonicznie z pracownikami lokalnego biura i poinformować, że na wakacje zabierasz ze sobą psa.

Co ważne, apartamenty we Władysławowie są również w pełni przygotowane na przyjęcie gości i zapewnienie im bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. Biura obsługi zostały przystosowane do przyjmowania gości z zachowaniem wymaganego odstępu, a apartamenty są dokładnie wietrzone i dezynfekowane po każdym pobycie.

Udostępnij post

Opublikuj komentarz