Baby Shark maskotka

Baby Shark – maskotka w kształcie rekina stała się niezwykle popularna wśród maluchów. Nie jest to byle jaki rekin. Wie o tym każde dziecko, które jest fanem rodzinki uroczych rekinów mających swoją piosenkę na kanale YouTube. To bardzo popularna gwiazda wśród bohaterów najnowszych bajek. Przemiły rekin śpiewa hit maluchów. Piosenka Baby Shark wpada w ucho. Dzieci uczą się podstawowych słów w języku angielskim. Rekin jest wykonany z miłego w dotyku pluszu. To fascynująca zabawka dla maluchów. Dlaczego? Sprawdźmy!

Baby Shark maskotka

Baby Shark – maskotka śpiewająca hit maluchów

Słysząc jej dźwięki maluchy zaczynają podrygiwać w rytm muzyki, a uśmiech sam maluje im się na twarzy. Melodia jest bardzo rytmiczna. Słowa „do do do do do do” potrafi powtórzyć każde maleństwo. Dzieciaki wywijając przy tym pupą niemal jak Shakira – może nawet lepiej. Fenomen piosenki Baby Shark polega na tym, że istnieje do niej specjalna choreografia. Dzieci znające gwiazdy YouTube – szanowną rodzinę rekinów, doskonale mogą powtórzyć taniec w domu. Może to być idealna zabawa dla rodzeństwa lub dla zaprzyjaźnionych maluchów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w zabawie wzięli udział dorośli. Dzieci chętnie nam pokażą, jak mamy wykonać taniec przy melodii płynącej z maskotki Baby Shark. Kto powiedział, że tylko na YouTube można się dobrze bawić?

Nauka języka angielskiego z maskotką Baby Shark

Baby Shark maskotka śpiewa w języku angielskim. Jest to język, jakim posługują się sławne rekiny na YouTube. Dla dzieci to doskonała możliwość nauki języka angielskiego. Oprócz refrenu „do do do do do do” w tekście piosenki pojawiają się słowa, a nawet całe zdania. Jakich słów mogą nauczyć się nasze dzieci przy pomocy maskotki Baby Shark?

  • let’s go play – zabawmy się;
  • run away – biegnij;
  • hungry sharks – głodne rekiny;
  • feed the sharks – nakarm rekiny.

Przy takiej interaktywnej zabawce ryzyko, że dziecko w pewnym momencie zwróci się do nas w języku angielskim i powie „baby is hungry, feed the baby”, jest bardzo duże.

Maskotka Baby Shark bardzo ładnie się prezentuje. Piosenka wpada w ucho. Ma ona coś z piosenki obozowej, letnich wakacji nad wodą, a nawet można zaryzykować i powiedzieć, że wprowadza iście hawajski klimat. Doskonale sprawdzi się ona nie tylko jako przytulanka. To doskonały nauczyciel języki angielskiego, muzyki oraz zajęć z gimnastyki w jednym. Słysząc taką melodię chce się tańczyć i bawić bez końca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here