Facebook

Biodegradowalne opakowania przyjazne środowisku od Slowpack.pl

Polub nas na Facebooku:

Opakowania z naturalnych materiałów z powodzeniem mogą zastąpić te wyprodukowane z plastiku lub styropianu. Rewolucja w lokalach gastronomicznych może zacząć się właśnie ekologicznych wyborów. Eko opakowania całkowicie zmienią postrzeganie lokalu, które z pewnością docenią klienci. Papierowe opakowania są trwałe i przeznaczone do ciepłych, jak i zimnych posiłków. 

Biodegradowalne opakowania przyjazne środowisku

Opakowania street food – eko produkty alternatywą dla plastiku

Slowpack zaopatruje lokale gastronomiczne w opakowania na pizze na wynos, opakowania do burgerów, na frytki, hot dogi lub zapiekanki. Ekologiczne i w pełni biodegradowalne pudełka nie zmieniają smaku potrawy i są bezpieczne dla organizmu człowieka. Sprawdzą się w pizzeriach, restauracjach, pubach, barach szybkiej obsługi lub w popularnych food truckach, gdzie oferowane jest tylko i wyłącznie jedzenie na wynos. 

Opakowania street food zapewnią komfort jedzenia klientom, a w razie, gdy posiłek musi zostać dostarczony w inne miejsce, nie zmieni znacząco swojej temperatury oraz smaku, co z pewnością jest dużym atutem papierowych opakowań ekologicznych. 

Mobilne punkty serwowania posiłków mogą mieć w ten sposób dodatkową przewagę nad konkurencją nad stacjonarnymi lokalami gastronomicznymi. Klienci lubią nowości, ale również wygodę. Opakowania stworzone z papieru, pochodzącego z recyklingu, są bardzo wytrzymałe, co wyróżnia je spośród tych dostępnych już na rynku.

Eko tworzywa opakowań – poznaj je bliżej

Opakowania z trzciny cukrowej pochodzą z materiału naturalnego pochodzenia, który sprawdza się przy przechowywaniu i przewożeniu żywności. Bardzo dobre właściwości termiczne pudełek, pozostawią posiłki długo gorące i chrupiące. Śmiało mogą być wykorzystywane do burgerów, frytek lub innych potraw na wynos.

Papier z dodatkiem PLA to kolejny sposób na ekologiczne przechowywanie żywności. W sklepie Slowpack znajdziemy pudełka na tortillę, miski papierowe na sałatki, tacki na zapiekankę, a także kartoniki na przekąski. Produkty te mogą być biodegradowalne w warunkach przemysłowych, a do ich produkcji nie zostały użyte żadne materiały sztuczne. Sprawdź pozostałe produkty na https://slowpack.pl/pol_m_Opakowania-na-wynos_Opakowania-street-food-411.html

Dlaczego warto używać biodegradowalnych opakowań?

Eko opakowania niedługo będą naturalnym wyborem każdego z nas. Chcąc uratować naszą planetę przed zanieczyszczeniem środowiska, musimy być wspólnie odpowiedzialni za segregację śmieci, nie wyrzucanie ich do lasów, mórz lub parków, ale także nie produkować nadmiernej ilości plastiku, który jest wszechobecny. 

Mając tą świadomość, jesteśmy w stanie ochronić nasz świat przed zmianami klimatycznymi, chociaż w małym stopniu. Życie eko, kupowanie produktów prozdrowotnych lub urządzeń elektronicznych, które generują mniej energii, staje się powoli codziennością i właściwym wyborem przez nas samych. Tylko w taki sposób zminimalizujemy występowanie szkód w środowisku naturalnym. Zacznij razem z Slowpack!

Udostępnij post

Opublikuj komentarz