Facebook

Przebrania na Halloween dla dzieci – co jest na topie?

Polub nas na Facebooku:

Czy to prawda, że wyłącznie chłopcy lubią przebrania na Halloween, bo nie boją się upiornych postaci? Oczywiście, że nie. Dziewczynki kroczą tuż za nimi, albowiem i dla nich Święto Duchów stanowi idealną okazję do tego, aby z grzecznej i posłusznej córeczki zamienić się na chwilę w mroczną czarownicę, wiedźmę czy księżniczkę śmierci. Dzięki ogromnej różnorodności kostiumów, Halloween może okazać się niezapomnianym przeżyciem także dla najmłodszych uczestników imprezy.

halloween

Czy klasycznie znaczy nudno?

Przebrania na Halloween mogą przyjmować rozmaitą postać, o czym najlepiej dowodzi asortyment sklepów z dekoracjami. Jednak, mimo panującej różnorodności, wiele osób stawia na klasyczne kostiumy. Dlaczego? Z prostego powodu. Takie stroje nigdy nie wychodzą z mody i co roku powracają w swojej niezmiennej postaci. O jakich przebraniach na Halloween mowa? W pierwszej kolejności wymienić należy kostium czarownicy, wiedźmy czy diabełka. Od lat znajdują się w czołówce najbardziej poszukiwanych propozycji na tę wyjątkową noc w roku. Cenione nie tylko za ponadczasowość, ale również praktyczność. Z powodzeniem posłużą na kolejne lata, stanowiąc udane przebranie na Halloween dla siostry, kuzynki czy najlepszej przyjaciółki.

A co z małymi miłośniczkami nowoczesności? Czy jedyna opcja, jaka została dla nich przygotowana, wiąże się z klasycznymi kostiumami? Oczywiście, że nie! Asortyment sklepów, zarówno internetowych, jak i lokalnych obfituje w niezliczone propozycje strojów, zróżnicowanych nie tylko ze względu na wiek czy płeć, ale również osobiste preferencje. I tak, jeśli dziewczynka chciałaby na imprezce halloweenowej zabłysnąć wśród koleżanek, może zamienić się w księżniczkę śmierci, gotycką wiedźmę lub kościotrupa. Wybór jest ogromny i z pewnością każda modnisia będzie umiała znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

A co dla chłopców?

Jeśli synek należy do prawdziwych fanów horrorów i chce Święto Duchów spędzić w oryginalnej odsłonie, także i dla niego znajdzie się coś równie oryginalnego, co upiornego… Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, ze to właśnie chłopcy zaliczają się do kręgu największych zwolenników tej mrocznej imprezy. Co ciekawe – bez względu na wiek. Dlatego kostiumy dedykowane dla chłopców muszą być równie straszne, co uniwersalne. Dzięki temu sprawdzą się nie tylko podczas zabawy, ale również do zbierania cukierków od sąsiadów czy podczas szkolnego kinderbalu. Jakie zatem przebranie na Halloween powinno przykuć uwagę młodego mężczyzny? Tak, jak w przypadku dziewczynek, także i tutaj, można postawić na klasyczne rozwiązania i zakupić strój groźnego wampira z wystającymi kłami czy przerażającego wilkołaka lub skłonić się ku nowoczesnym wariacjom. Mały zombiak, siejący postrach kościotrup czy straszny klaun – opcji jest wiele.

Udostępnij post

Opublikuj komentarz