Facebook

Sposób na tańsze meble o wysokiej jakości

Polub nas na Facebooku:

Fabryka Mebli AKORD jest jedną z bardziej doświadczonych i cenionych na polskim rynku firm, która nieprzerwanie od 1995 roku zajmuje się zarówno produkcją, jak i dystrybucją różnego rodzaju mebli. Od początku swojej działalności prezentowane przedsiębiorstwo dba o bardzo dobry stosunek jakości do ceny, dzięki czemu od lat mamy możliwość nabywania wysokiej jakości mebli w wielu atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Dodatkowo omawiana firma z myślą o rosnących potrzebach swoich klientów, stara się regularnie uzupełniać/wzbogacać oferowany przez siebie asortyment.

Sposób na tańsze meble o wysokiej jakości

Początkowo oferta Fabryki Mebli AKORD, skierowana była wyłącznie do klientów hurtowych, jednak w 2012 roku, rozwinięto prowadzoną działalność, rozszerzając ją o sprzedaż detaliczną z wykorzystaniem internetu. Stąd też obecnie dostęp do swojej szerokiej i różnorodnej gamy produktów, w której możemy znaleźć m.in. takie produkty jak: komody, biurka komputerowe, szafki rtv, półki ścienne, stoliki kawowe, szafy, regały meble kuchenne i łazienkowe, firma umożliwia poprzez własny sklep z meblami. W ten sposób za pośrednictwem internetu z jej oferty, mogą skorzystać klienci hurtowi i detaliczni z całej Polski, wybierając tym samym o wiele bardziej popularną, wygodniejszą i przyszłościową formę dokonywania zakupów. Na dzień dzisiejszy Fabryka Mebli AKORD, zajmuje się produkcją mebli zarówno według własnych, jak i zleconych wzorów.

Czym na tle konkurencji wyróżnia się Fabryka Mebli AKORD?

Prezentowana firma, której działalność prowadzona jest zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, dzięki konsekwentnemu unowocześnianiu parku maszynowego, mogła w znacznym stopniu zoptymalizować produkcję. To z kolei przyczyniło się nie tylko do zwiększenia jej wydajności, ale także podniesienia jakości oferowanych produktów, co jest zgodne z przyjętą przez przedsiębiorstwo strategią na najbliższe lata, zakładającą dostarczanie dobrej jakości mebli w konkurencyjnych cenach.

Prowadzona w ten sposób polityka i działalność, pozwoliła Fabryce Mebli AKORD – https://sklep.akord.net.pl/, wyróżnić się na tle konkurencji, tym bardziej że w jej przypadku możemy liczyć na:

– szeroką i komplementarną ofertę mebli,

– długoletnie doświadczenie w zakresie dystrybucji towarów do dużych sieci handlowych,

– elastyczność w zakresie oferowanego asortymentu, czyli wspomniana wyżej tzw. produkcja własna,

– doskonały stosunek jakości do ceny.

Nic więc dziwnego, że na przestrzeni kilku ostatnich lat ilość wysyłanych co miesiąc przez firmę paczek mebli, cały czas rośnie.

Udostępnij post

Opublikuj komentarz