Facebook

Papierowe obrusy – tani i praktyczny dodatek

Polub nas na Facebooku:

Każda większa impreza, a nawet niewielkie spotkanie rodzinne, to konieczność przygotowania nie tylko przepysznego i pięknie wyglądającego jedzenia, ale także odpowiedniej zastawy stołowej. Dobieramy najlepsze talerze i sztućce, szklanki, miseczki i kieliszki. Mimo tego, że wiemy, że goście prawdopodobnie nabrudzą, to kładziemy na stół najlepszy obrus. W końcu nie wypada położyć niezwykle praktycznej, ale niezbyt pięknej ceraty. Niestety nawet obrusy plamoodporne często są takie tylko z nazwy i po jednym spotkaniu w gronie rodziny lub znajomych nie nadają się już do użytku. Z ciężkim sercem wykładamy je więc, chociaż wiemy, że będą się nadawać jedynie do wyrzucenia. Nie musi tak wcale być. Doskonałą alternatywą są obrusy papierowe w rolce.

Obrusy papierowe w rolce

Czy to nie gorsze niż cerata?

Obrusy papierowe w rolce wcale nie wyglądają na to, że zostały zrobione z papieru i często mają równie piękne i wymyślne wzory, jak te wykonane z eleganckiej tkaniny. Mogą być białe lub kolorowe oraz mieć różne faktury, w zależności od okoliczności, w których mają być użyte, ale także naszych indywidualnych upodobań. Są sprzedawane w wygodnych, szerokich oraz długich rolkach, które w przypadku użytku w domu wystarczą nam spokojnie na kilka różnych okazji. To niezwykle korzystne cenowo rozwiązanie, które w dodatku może wyglądać naprawdę pięknie.

Obrusy papierowe w rolce nadają się także na wesela czy inne zorganizowane i duże imprezy. Z powodzeniem mogą korzystać z nich restauracje organizujące takie wydarzenia oraz firmy cateringowe. To praktyczne rozwiązanie, które pozwoli na oszczędzenie sobie nerwów, kiedy na stół wyleje się sos pieczeniowy albo kieliszek czerwonego wina. Jest też ekologiczne, ponieważ takie nakrycie stołu jest w stu procentach biodegradowalne.

Świetne rozwiązanie dla firmy i do domu

Choć na co dzień w domowych warunkach lepiej faktycznie skorzystać z praktycznej ceratki, to obrus papierowy rolka w dopasowanym do naszych potrzeb kolorze oraz wzornictwie nada uroczystego wyglądu jadalni przy każdej uroczystej okazji. Pozwoli się także poczuć wyjątkowo pracownikom naszej firmy podczas integracyjnego poczęstunku. To uniwersalne rozwiązanie o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań, zarówno w domu, jak i w firmie.

Obrusy papierowe w rolce są atrakcyjne cenowo, ładne i znajdą zastosowanie w bardzo wielu miejscach i niemal przy każdej okazji. Jednocześnie nie szkoda jest ich wyrzucić, kiedy ulegną pobrudzeniu albo zostaną przypalone papierosem. To rozwiązanie warte rozważenia przez absolutnie każdego.

Udostępnij post

Opublikuj komentarz