manicure

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety, jednakże już od długiego czasu jest to popularny zabieg stosowany również u mężczyzn. Wciąż jednak to panie są głównymi klientkami i to pod nie ustawiana jest podstawowa oferta.

manicure

Jak wygląda prawidłowo przeprowadzony zabieg manicure?

W zależności od wybranego zabiegu manicure może wyglądać nieco inaczej, jednakże zawsze rozpoczyna się tak samo. W pierwszej kolejności rozpoczyna się od namaczania dłoni w ciepłej wodzie z dodatkiem dobrze dobranego kosmetyku. Po kilku minutach kosmetyczna rozpoczyna zajmowanie się paznokciami od ich oczyszczenia, nadania im kształtu, aż po wycięcie lub odsunięcie skórek. Kolejnym etapem jest nakładanie warstwy bezbarwnej lub kolorowej lakieru – to jest jednak zależne od typu manicure, jaki zostanie wybrany. Najpopularniejsze zabiegi na paznokcie to manicure:

• klasyczny,
• klasyczny wraz z malowaniem,
• hybrydowy,
• japoński,
• żelowy.

Po nałożeniu koloru kosmetyczka wmasowuje krem w dłonie i olejek w skórki, dzięki czemu skóra zostaje odpowiednio nawilżona i odżywiona, co przy dbaniu o dłonie jest niezwykle ważne – przesuszona skóra rąk może skutecznie zepsuć każdy wizualny efekt profesjonalnego zabiegu manicure.

Na czym polega manicure SPA?

Zabiegi SPA to niezwykle popularne, przyjemne procesy mające na celu przywrócenie odprężenia całemu ciału albo jego elementom. Manicure również może być przeprowadzony w taki sposób, aby stał się nie tylko przyjemnym zabiegiem pielęgnacyjnym i estetycznym, ale również w pełni odprężającym. Tego rodzaju zabiegi polecane są osobom, których zmęczenie jest widoczne na dłoniach. Do klasycznych zabiegów dołączane są, w zależności od sytuacji, dobrze dobrane kosmetyki pielęgnujące, takie jak peelingi, oleje, kremy i wiele innych. Ich zapach, właściwości i działanie dostosowane są indywidualnie pod każdego klienta.

Profesjonalny zabieg manicure taki jak https://jadoreinstytut.com/warszawa/manicure/, połączony ze SPA przebiega więc podobnie, jak reszta tego typu zabiegów, jednakże kończy się niezwykle przyjemnym masażem z zastosowaniem wartościowych kosmetyków, które od razu, widocznie, poprawiają wygląd i odżywienie skóry dłoni. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here